September 2011

Jennifer named the hottest woman of 2011 by Men’s Health

6. september 2011 at 19:27 | posted by Katie
Magazín Men's Health každoročně jmenuje 101 nejvíce sexy žen. Letošní jedničkou je Jennifer Lawrence, hvězda nadcházejícího snímku Hunger Games. A z Hunger Games není jediná, 32.místo obsadila Elizabeth Banks, která hraje jednu z vedlejších rolí.
Men's Health zmínil Jeniinu roli v X-Men: First Class, se stejným komentářem, který byl použit pro Rebeccu Romijn již před celou dekádou. Obě si zachovaly svůj sex-appeal obarvené od hlavy k patě na modro pro roli Mystique. Jednadvacetiletá herečka se pohybuje strmě vzůru už od své debutové, na Oscara nominované, hlavní role ve Winter's Bone.
Elizabeth Banks je v žebříčku stálicí už od filmů 40 let panic, Zack a Miri točí porno a Velcí bratři. Kromě Jennifer a Elizabeth se v žebříčku umístily i Emma Stone (The Help), Zoe Saldana (Columbiana), Minka Kelly (Friday Night Lights), Rosie Huntington-Whitley (Transformers: Dark of the Moon), surfařka Alana Blanchard, modelka Brooklyn Decker, Katrina Bowden (Piranha 3DD), modelka Miranda Kerr and Megan Fox.

POTM October

5. september 2011 at 15:46 | posted by Katie
Rozhodla jsem se konečně rozjet rubriku POTM. Na měsíc říjen jsem vybrala fotky Jen s herečkou Hailee Steinfeld, která patří k jedné z jejích kamarádek a letos se spolu objevily na velké spoustě akcí :) Já osobně budu hlasovat pro dvojku, tam se mi obě líbí asi nejvíc :) Jinak, sledujte, jak jsem předělala projekty :D

"Late Night with Jimmy Fallon" (May 20th, 2011)

4. september 2011 at 17:49 | posted by Katie
Předposlední letošní akce, ale poslední fotky :D Jen se před premiérou X-Men:First Class zúčastnila talk show Jimmyho Fallona a vyprávěla o tom, jak se leká sama sebe jako brunety :D Video je tady


"Late Show With David Letterman" (May 19th, 2011)

2. september 2011 at 21:48 | posted by Katie
Zatím jedna z posledních oficiálnáích akcí, kde se Jen objevila, byla její návštěva talk show Davida Lettermana. Vypadala opravdu nádherně, rozhodně doporučuju mrknout se na fotky :) Mluvila o X-Men:First Class a také o Hunger Games. Můžete si všuimnout, že už je obarvená :)